Maison

email

Znajdziesz nas na:

Title Image

Bingo! prawie gotowe

Bingo! prawie gotowe

Nasze pasaże są już prawie gotowe – roboty budowlane są na „ostatniej prostej” i w ciągu miesiąca powinny zostać zakończone. Wykonaliśmy już m.in. podział całego obiektu ściankami działowymi, dzięki czemu wydzielone zostały wszystkie lokale. Zainstalowaliśmy już także większość elementów małej architektury (m.in. wiatę śmietnikową). Gotowe są ciągi komunikacyjne (droga wewnętrzna, parkingi, chodniki), a niebawem przed budynkiem pojawią się nowe latarnie.

Zgodnie z planem, na przełomie marca/kwietnia właściciele sklepów i punktów usługowych, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie z nami współpracy, będą mogli rozpocząć urządzanie swoich lokali. Dodajmy, że większość lokali w pasażach Bingo! znalazła już swoich najemców. W ofercie pozostało obecnie pięć wolnych pomieszczeń, w tym – trzy ustawne lokale o powierzchniach 30, 31 i 34 m2. W ofercie mamy także lokal o powierzchni najmu 56 m2 oraz ostatni, nieco większy, o powierzchni 76 m2. Każdy z nich można zaaranżować na dowolną działalność gospodarczą, handlową lub usługową. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie zaprezentujemy Państwu cały obiekt oraz każdy z dostępnych jeszcze lokali.

I już teraz możemy powiedzieć, że klienci pasaży Bingo! znajdą tu m.in. piekarnio-cukiernię, sklep garmażeryjny, sklep z bio-warzywami i owocami, a także markowe delikatesy mięsne. Bingo! to także świetnie zorganizowana strefa gastronomiczna, w której będzie się można smacznie posilić i spędzić wolny czas.

Date: