Maison

email

Znajdziesz nas na:

PASAŻE DLA KAŻDEGO!

BINGO! to nowoczesny pasaż handlowo-usługowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Osowej. Dostępna będzie tu pełna oferta handlowo-usługowa, m.in. popularny minimarket, sklepy spożywcze wielu branż, piekarnia i gabinet urody (fryzjer/gabinet kosmetyczny). BINGO! to także idealne miejsce dla rodzinnych spotkań - obiekt posiada wydzieloną strefą gastronomiczną, w której można się posilić i spotkać w gronie najbliższych znajomych.

najlepsza lokalizacja

Pasaż BINGO! zlokalizowany jest przy ulicy Koziorożca, jednej z najważniejszych dróg w dzielnicy. Łączy ona dużą, bogatą w jednorodzinną zabudowę, część Osowej z nowym, rozbudowanym osiedlem mieszkaniowym. Taka lokalizacja gwarantuje duży ruch w okolicach pasaży BINGO! i zapewnia stały dopływ klientów.

MODNIE I WYGODNIE

Teren pasaży BINGO! jest doskonale zorganizowany - dostępne są tu miejsca parkingowe dla klientów, a także stacja postoju rowerów. Cały teren wokół pasaży będzie oświetlony i odpowiednio oznakowany. Obiekt został ciekawie zaprojektowany, dzięki czemu przykuwa uwagę i zachęca do codziennych zakupów.